Jakobi Terapeutikum

Ajalugu

Antroposoofilisel meditsiinil on juba peaaegu saja aastane ajalugu.

Koos arst Dr. Ita Wegmaniga (1876-1943) arendas Dr. Rudolf Steiner (1861-1925), antroposoofia rajaja, selle meditsiini integratiivse kontseptsiooni. Tähtsaks põhijooneks oli, et antroposoofilised arstid on alati kaasaegse loodusteadusliku teaduse tasemel. Sellelt aluselt tahtsid nad laiendada meditsiini antroposoofia vaimuteaduslike aspektidega.

Mõiste “antroposoofia“ koosneb kreekakeelsetest sõnadest “anthropos”- inimene ja “sophia”- tarkus. See tähendab:  keskpunktis on iseennast tunnetav inimene.

Juba 1921.a. tekkisid Arlesheimis Baseli lähedal (Šveitsis) ja Stuttgardis (Saksamaal) esimesed, tol korral veel tagasihoidlikud kliinikud, kus rakendati praktiliselt uut meditsiinisuunda. Nendest alguse saanuna on antroposoofiline meditsiin aastakümnete jooksul laienenud üle kogu maailma. Seejuures on ta pidevalt edasi arenenud ja kogu aeg ka muutunud. 

Jakobi Terapeutikum esindab ja tutvustab Eestis antroposoofilist meditsiini

Pakume arsti konsultatsiooni, arsti online konsultatsiooni, ravieurütmiat ja füsioterapeudi teenust. Tutvustame Weleda, WALA, HELIXORiImlani ja Dr. Hauschka loodustooteid.

Registreeru vastuvõtule siin:
Registreerumine on kinnitatud, kui olete saanud sellekohase teate oma e-maili aadressile.
Registreeritud aja äraütlemiseks palun kirjutage kinnituskirjas olevale e-maili aadressile, mille leiate arsti nime alt.