Jakobi Terapeutikum

Füsioteraapia

Füsioteraapia on kehalistel harjutustel, massaažil ja füüsikalistel meetoditel põhinev teraapia, mille eesmärgiks on täielikult või osaliselt taastada tugiliikumisaparaadi funktsionaalne võime, selleks, et oleks võimalik paremini integreeruda igapäeva elu- ja töökeskkonda. Inimese liigutuslikku tegevust ning funktsionaalset võimekust võivad segada vigastused, haigused, vananemine jne.

 

Füsioteraapia eesmärgiks on leida parimad võimalused inimese täisväärtuslikuks funktsioneerimiseks igapäevaelus. Ülesanneteks võimalike tervisekahjustuste ennetamine, liigeste liikuvusulatuse ning lihaste jõu ja vastupidavuse säilitamine või parandamine, valu leevendamine.

 

Füsioteraapia teenus sisaldab kliendi individuaalset terviklikku hindamist, mille käigus selgitab füsioterapeut kliendi funktsionaalset võimekust piiravad tegurid. Koos kliendi ning vajadusel tema perekonna või lähedastega seatakse eesmärgid ning planeeritakse teraapia. Füsioterapeut nõustab klienti vajalike abivahendite, liigutusliku tegevuse säilitamise või parandamise ning õigete ja ergonoomiliste kehaasendite osas. Füsioterapeut koostab kliendile individuaalse harjutusprogrammi, milles põhirõhk on aktiivsel kehalisel terapeutilisel harjutusel, samuti manuaalsetel tehnikatel ning füüsikalisel ravil.

 

Füsioterapeudi kodukülastus hõlmab füsioteraapia teenust kliendi kodus ning on mõeldud inimestele, kellele on kodunt lahkumine raskendatud.

 

Kinesioteipimise eesmärgiks on ülekoormusest või traumast kahjustatud lihasfunktsiooni parandamine, lümfi- ja vereringe parandamine, valu leevendamine ning liigeste funktsiooni toetamine.

 

Klassikalise ravimassaaži ülesandeks on läbi mehaanilise kudede ärritamise häirunud funktsiooniga või tervete kudede vereringe ja ainevahetuse parandamine eesmärgiga leevendada valu ning tõsta inimese funktsionaalset suutlikust. Klassikalise ravimassaaži teraapias kasutatakse klassikalisi massaaživõtteid koos Weleda ja WALA looduslike raviõlidega.

Registreeru füsioterapeudi vastuvõtule: www.novustherapy.ee.
Dr. Ülle Pechter 

Vastuvõtt T 9.00-18.00 
Telefoni- või videokonsultatsioon 
N 9.00-18.00

Registreeru siin!


Registreerumine on kinnitatud, kui olete saanud sellekohase teate oma e-maili aadressile.

Registreeritud aja äraütlemiseks palun kirjutage info@terapeutikum.ee.