Jakobi Terapeutikum

Ülle Pechter

Arst, Jakobi Terapeutikumi asutaja

Ülle sai Tartu Ülikoolist lastearsti kutse ja kaitses meditsiinidoktori väitekirja. Ülle on täiendanud ennast klassikalise loodusravi täiendkoolitusel Berliinis ja õppinud südamelähedast antroposoofilist meditsiini Saksamaal, Sveitsis, Rootsis ja Soomes paljude aastate lõikes, omades rahvusvahelist antroposoofilise arsti sertifikaati. Ülle on aastatepikkuse taastusarsti kogemuse ning kvalifikatsiooniga. Ülle tunneb ja kasutab antroposoofilisi raviaineid ja teraapiaid – ravieurütmia harjutusi, kunstiteraapiat. 

Anne Silbaum

Arst
Anne Silbaum on õppinud lastearstiks, spetsialiseerunud ja töötanud 15 aastat laste närviarstina Tartu linna Lastepolikliinikus. Ta on üks Tartu Waldorfkooli asutajatest ja alates 1993 aastast siiani töötanud Tartu Waldorfgümnaasiumis kooliarstina ja inimõpetuse õpetajana. 2002 aastal on Anne omandanud ka perearsti kutse. Anne kiindumuseks on antroposoofiline meditsiin ja antroposoofilise arsti rahvusvahelise sertifikaadi omandas Anne 2006 aastal. Anne nõustab käesoleval ajal Eesti waldorflasteaedu ja -koole ja töötab arstina lastekodus "Käopesa". Anne on abielus,  5 lapse ja 7 lapselapse ema.

Anna-Liisa Pechter

Füsioterapeut

Anna-Liisa on lõpetanud füsioteraapia eriala Tartu Tervishoiu Kõrgkoolis ning on omandanud magistrikraadi Tartu Ülikoolis füsioterapeudi erialal.

Jakobi Terapeutikum esindab ja tutvustab Eestis antroposoofilist meditsiini

Pakume arsti konsultatsiooni, arsti online konsultatsiooni, ravieurütmiat ja füsioterapeudi teenust. Tutvustame Weleda, WALA, HELIXORiImlani ja Dr. Hauschka loodustooteid.

Registreeru vastuvõtule siin:
Registreerumine on kinnitatud, kui olete saanud sellekohase teate oma e-maili aadressile.
Registreeritud aja äraütlemiseks palun kirjutage kinnituskirjas olevale e-maili aadressile, mille leiate arsti nime alt.